Hinnad

Hinnakiri seisuga 10.10.2023

Võimalik on tasuda osamaksetena. Esimene sissemakse minimaalselt 250€

Baaskursus sisaldab teooriakursust ja 28 sõidutundi (sisaldab ka kooli sõidueksamit).

* Tervikpakett sisaldab B kategooria teooriakursust, 27 sõidutundi, pimeda aja koolitust, libedaraja harjutusi ja esmaabi koolitust ning kooli sõidueksami tasu. Soodustus kehtib ainult klassiõppes osalejale.

Erinevate soodustuste puhul kehtib parim soodustus (ei summeerita soodustusi).

NB! Soodushinnaga õppima asunud õpilane kaotab õiguse oma soodustusele, kui ta ei jõua oma õpingutega lõpuni vähemalt kuue kuu jooksul alates õppima asumise kuupäevast.

Arveldamiseks:

ÕNNELEID LIIKLUSKOOL OÜ

IBAN: EE162200221060638246  (Swedbank)

Ülekandega maksmisel kindlasti selgituseks märkida õpilase nimi, kelle eest tasutakse ja millise teenuse eest tasutakse. Tasuda saab ainult Õnneleid Liikluskooli teenuste eest (kui kool on Transpordiametisse õpilase eksamile registreerimisel tasunud õpilase eest riigilõivu, siis õpilane tasub riigilõivu autokoolile samale kontole).

Õpingute katkestamisel ei kuulu esimene sissemakse 250 € tagastamisele, sest sellega kaetakse õpilase teooria kursuse ja administreerimise kulud.

Õnneleid Liikluskool jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi.

Registreeru juba täna

*  Koolitusele registreerumisel nõustute kõigi ülaltoodud tingimustega, kinnitate, et olete tutvunud Õnneleid Liikluskooli teenuse osutamise lepinguga ja olete valmis läbima kõik nõutavad koolituse osad.

Õnneleid Liikluskooli teenuse osutamise lepingu leiad siia klikkides

Alusta sõiduõpet juba täna!

Sõidutunni broneerimiseks võta ühendust oma sõiduõpetajaga!

  • +372 50 76 405
    +372 53 441 572