Enam kui kakskümmend  aastat kogemust mootorsõidukijuhtide koolitamisel!

Õnneleid Liikluskool

Õnneleid Liikluskoolis saab õppida AM, A ja B kategooria mootorsõidukijuhiks. Samuti pakume võimalust võtta lisasõidutunde enne eksamile minekut või lihtsalt oma sõiduoskuste lihvimiseks. Õppida saab nii manuaal-, kui ka automaatkäigukastiga autoga.

Meie õppeklass asub Tartu kesklinnas kiiresti arenevas Riia Kvartalis aadressil Riia 22b.

Riia kvartal asub Tartu kesklinnas, Riia, Filosoofi ja Era tänavate vahelisel alal. Kvartalist vaid jalutuskäigu kaugusele jäävad nii bussijaam, kui ka raudteejaam. Hea logistiline asukoht loob suurepärase ühenduse Tartu olulisemate magistraaltänavatega – Riia ja Võru tänavaga – nii ühistranspordiga, kui autoga liiklejale.

Meie asukoht - Riia Kvartal

Riia Kvartal

Motoõppe õppeväljak asub 1,5 km Elva poole Kassisilma tee 24 (Motohoovi poe kõrval).

Autode kasutamine transpordivahendina on paljude inimeste jaoks vajalik ja isegi möödapääsmatu, aga me oleme veendunud, et seda saab teha ka keskkonda säästvalt. Oleme võtnud oma südameasjaks koolitada uusi sõidukijuhte kasutama oma autot säästlikult ja loodust hoidvalt. Meie õpikeskkond toetab sellist mõttelaadi suurepäraselt. Meie liiklusõpetajad on tunnustatud EcoDrivingu koolitajad ja me püüame oma õpilastele anda edasi parimad teadmised ja oskused sellest valdkonnast.

Õnneleid Liikluskool on Liikluskoolitajate Liidu liige.

Õnneleid Liikluskool on Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži üliõpilastele praktika läbiviimise partner.

Õnneleid Liikluskool
Liikluskoolitajate Liit
Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž

Meie meeskond

Jana Õnneleid

Jana Õnneleid

Olen töötanud üle 20-ne aasta üldhariduskoolis õpetajana. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži liiklusohutuse eriala. Täna olen samas kolledžis ise õppejõud. Mulle on omistatud mootorsõidukijuhi kutsestandardi 6. ehk kõrgeim tase. Oman libedasõidu riskivältimise, pimeda ajal sõitmise ning EcoDriving koolitaja tunnistust. Seoses oma õpingutega olen osalenud kahel aastal (2013 ja 2014) rahvusvahelises mootorsõidukijuhtide ettevalmistamise projektis “ Student-Activating Teaching Methods in Driver Education“. Lisaks mootorsõidukijuhtide koolitamisele tegelen erinevatele vanusegruppidele suunatud liiklusohutuse alaste koolitustega. Alates 2009. aastast õpetan noori jalgrattajuhiloa taotlejaid.  Oman reguleerija esimest ja kolmandat pädevust. Liiklusteooria õpetajana on minu eesmärk luua õppijale parimad võimalused saada autokoolist parimad teoreetilised teadmised, mis koos praktiliste sõiduoskustega saadab liiklusesse eeskujulikud, ohutult liiklevad ja teistega arvestavad juhid. Olen lõpetamas magistri taseme õpinguid Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal.

Toivo_Õnneleid_motoõpetaja

Toivo Õnneleid

Autokooli liiklusõpetajana olen töötanud 2001. aastast. Praegu õpetan AM-, A- ning B-kategooria mootorsõidukijuhte. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledzi liiklusohutuse eriala cum laude. Hiljem olen olnud samas kolledžis ise õppejõud. Mulle on omistatud mootorsõidukijuhi kutsestandardi 6. ehk kõrgeim tase. Oman libedasõidu riskivältimise, pimeda ajal sõitmise ning EcoDriving koolitaja tunnistust. Lisaks tavapärasele sõiduõppele tegelen erinevate liiklusohutusele suunatud koolitustega alates lasteaialastest kuni eakate inimesteni välja. 2012. aastal valis Maanteeamet mind parimaks liikluskasvatajaks Lõuna- Eestis ja 2016.aastal olin samas Aasta õpetaja tiitli nominent. Üheks minu suureks lemmikuks on jalgrattasõit. Seoses sellega tegelen juba 20 aastat noorte jalgratturite koolitamisega üldhariduskoolides ja 2011. aastast ka Tartu linna Jalgrattakoolis ning hobikorras käin turvamas jalgrattavõistluseid motoreguleerijana. Samas olen ise koolitanud üle tuhande reguleerija ja lasterühmasaatja. Kokkuvõtteks võib öelda, et olen end pühendanud liikluskasvatuse ja liiklusohutuse edendamisele. Olen alati valmis andma endast 100% selle nimel, et minu õpilased saavutaksid parima tulemuse. Toivo Õnneleid on Liikluskoolitajate Liidu juhatuse liige.

Karlis Õnneleid

Karlis Õnneleid

Mootorsõidukijuhi liiklusõpetajana autokoolis töötan aastast 2019. Minu juhiloa pealt leiab tähed A, B, C ja D. Oma nooruse tõttu olen kindel, et saavutan noorte õppijatega väga hea kontakti ja mõistes oma eakaaslasi, oskan neile luua mugava ja õppimist toetava keskkonna. Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži liiklusohutuse eriala. Lisaks autokoolile olen ka jalgrattajuhtide koolitaja Õnneleid Jalgrattakoolis ja samuti viin läbi erinevaid liiklusohutusele suunatud koolitusi.

Alusta sõiduõpet juba täna!

Sõidutunni broneerimiseks võta ühendust oma sõiduõpetajaga!

  • +372 50 76 405
    +372 53 441 572